loading

Opan A.Ş., General Motor Türkiye Ltd Şirketi'nin Opel otomobilleri Türkiye'de montaj ve pazarlamaya başladığı 1989 yılından sonra, şirketimizin girişimiyle bölge bayiliği alınmış olup, 18 Mayıs 1990 yılında otomotiv sektöründe hizmet vermek üzere Ankara'da faaliyetine başlamıştır.

Gaziosmanpaşa Köroğlu caddesindeki ilk teşhir mağazası ve İskitler Seçim Sokak'taki yedek parça ve servis hizmet merkezi ile Ankara'da olmak üzere; Çorum, Eskişehir, Afyon, Karadeniz Ereğlisi ve Kırıkkale illerinde de hizmet vererek, çalışmalarını sürdürmüş ve Opel imajını en iyi şekilde temsil etmiştir.

Opan A.Ş. 1993 yılında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacı ile Macunköy'de 32.000 metrekarelik bir alanda yeni bir Hizmetkent'in yapımına başlamış ve 1994 yılında da faaliyetine burada devam etmiştir.

1996 yılında General Motor Türkiye Ltd. Şirket'i yeniden yapılanmaya giderek, ismini Opel Türkiye Ltd. Şirketi olarak değiştirmiş ve tali bayilik sisteminden vazgeçerek tali bayileri iptal etmiştir. Böylelikle Opan A.Ş. Ankara Yetkili Bayisi olarak faaliyetini sürdürmüştür.

Opan, sürekli kendini yenileyen yapısı, teknolojiyi üst seviyede kullanma isteği, müşteri odaklı hizmet anlayışı, elde etmiş olduğu bilgi ve 20 yıllık tecrübeli yetişmiş uzman kadrosu ile; kaliteli satış ve servis hizmeti vermeyi kendisine amaç edinmiştir.

Kurumsallaşmanın gereklerini yerine getirebilmek ve müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için organizasyonumuzu devamlı geliştirmekteyiz. Gelişen piyasa ve dünya şartlarına hazırlıklı olmak ve Opel Standartlarındaki hedeflerimize ulaşmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. "Müşteri memnuniyetine en fazla önem veren Opel Bayisi" olma amacımızı gerçekleştirmek için çalışmalarımız devam edecektir.

Türkiye'de internete açılan ilk otomobil firması olarak, sizlerin bizlere verdiğiniz güçle Türk Otomotiv Sektörünün sesini tüm dünyaya duyurabildiğimiz için gururluyuz.
Bizleri daha iyi tanıyabilmeniz için sayfalarımız arasında gezintiye çıkabilirsiniz.

Zeynep KARAMANCI
Yönetim Kurulu Başkanı
 

    
   
 
 















Sayfanın başına dön